اخبار ورزشی » انگلیس 1-2 اسپانیا؛ گاو بازی در ومبلی


انگلیس 1-2 اسپانیا؛ گاو بازی در ومبلی

ورزشی

ماتادور ها در شهر لندن به پیروزی رسیدند.

طرفداری- در چارچوب هفته نخست لیگ ملت های اروپا و از سطح A این تورنمنت دو تیم فوتبال انگلیس و اسپانیا در شهر لندن و ورزشگاه ومبلی این شهر به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت بازی با برتری 2 بر 1 اسپانیایی ها به پایان رسید. هری کین نیز قبل از آغاز دیدار جایزه کفش طلایی خود را به هواداران انگلیس نشان داد.

هری کین

گزارش بازی

نیمه اول

بازی دو تیم از همان ابتدا مهیج دنبال شد و دو تیم در پی زدن گل بودند. اولین موقعیت روی حرکت تیریپر از گوشه زمین اتفاق افتاد اما ثمری نداشت. دقیقه 9 ضربه سر بوسکتس توسط جوردن پیکفورد به راحتی مهار شد. پس از گل های پشت سر هم هر دو تیم بازی کمی به تعادل کشیده شد و در وسط زمین دنبال شد. دقیقه 23 شوت رودریگو از کنار دروازه پیکفورد به بیرون رفت. دقیقه 25 صحنه مشکوکی درون محوطه جریمه اسپانیا رخ داد و هری کین نقش بر زمین شد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت. بعد از دقیقه 25 این اسپانیایی ها بودند که صاحب توپ زمین شدند و یورش های خود برای گلزنی را از سر گرفتند و در نهایت به گل نیز رسیدند. دقیقه 37 نوبت درخشش داوید ده خیا بود. مرد اسپانیایی که روز های خوبی را درون دروازه ماتادور ها نداشته است، ضربه سر رشفورد با واکنشی عالی سیو کرد. در نهایت نیمه اول بازی با حساب 2 بر 1 به سود ماتادور ها به پایان رسید.

اسپانیا

نیمه دوم

نیمه دوم به بدترین شکل ممکن برای شیر ها آغاز شد. مصدومیت سخت لوک شاو در برخورد با کارواخال خبر بدی برای همگان بود. در ادامه ضربه تیاگو به شکل خطرناکی دروازه انگلیس را لرزاند. بازهم در ادامه اسپانیایی ها برتر بودند و گویی انگلیسی ها در شوک مصدومین شاو فرورفته بودند انا درخشش پیکفورد مانع از گلزنی ماتادور ها شد. دقیقه 77 بار دیگر داوید دخیا با جایگیری خوب خود ضربه بازیکنان انگلیس را مهار کرد. دقیقه 81 دروازه اسپانیا به شدت لرزید ابتدا داوید دخیا بار دیگر دروازه اسپانیا را نجات داد و سپس روی ریباند هری کین موفق به گلزنی نشد و توپ با اختلاف کمی به بیرون رفت. در دقایق پایانی نیمه دوم نیز انگلیس برای زدن گل مساوی تلاش بسیار زیادی انجام داد. داور بازی به خاطر زمان هایی که شاو درون زمین مصدوم بود، اعلام 9 دقیقه وقت تلف شده برای بازی کرد. در لحظات پایانی هم داور گل دنی ولبک را مردود اعلام کرد و اسپانیا برنده بازی شد.

مصدومیت لوک شاو

شرح گل ها

دقیقه 11 مارکوس رشفورد با داوید ده خیا، هم باشگاهی خود تک به تک شد و توپ را به زیبایی به گوشه سمت چپ دروازه مرد اسپانیایی هدایت کرد.

دقیقه 13 سائول پاسی را از رودریگو دریافت کرد و با شوت های خاص خود از پشت محوطه جریمه دروازه، دروازه بان جوان انگلیس را فروریخت.

دقیقه 31 روی سانتری که از روی یک ضربه ایستگاهی به درون محوطه شیر ها ارسال شد، رودریگو با یک ضربه بغل پای ساده دروازه پیکفورد را فروریخت. پاس گل را تیاگو ارسال کرد.

آمار بازی در طرفداری

خلاصه بازی

اضافه می شود.....


مرجع خبر: خبرگزاری طرفداری
1 , 2 اسپانیا؛ گاو ومبلی , گاو اسپانیا؛ انگلیس 1 , 2 , اسپانیا؛ ومبلی انگلیس بازی , گاو 1 , 2 اسپانیا؛ در , ومبلی اسپانیا؛ 1 , 2 گاو , اسپانیا؛ بازی گاو در , ومبلی انگلیس بازی در
- گریزمن، امباپه را به رئال مادرید نزدیک کرد
- وقتی راموس، دو هم تیمی را به شکل بامزه ای سوژه کرد!
- رئیس فدراسیون سنگال:”مانه باید به پیشنهاد رئال مادرید فکر کند”
- هازارد قبل از پایان فوتبالش به فنرباغچه می رود؟
- فلورنتینو برای فروش هشت بازیکن فردا به کانادا می رود
- کدام باشگاه ها بیشترین هزینه و بیشترین سود را در فصل نقل و انتقالات طی پنج فصل اخیر داشته اند
- توپ طلا برای مسی غیرممکن شد/ رقابت هازارد با فن دایک و صلاح
- هشت بازیکنی که از رئال مادرید به میلان رفتند
- پیام وداع تئو با هواداران رئال:”امروز و همیشه، هالا مادرید”
- رئال مادرید منتظر اعلام موضع صریح پوگبا